Piegāde

Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem (pakomātiem) un pasta nodaļām

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu (Omniva, DPD, Latvijas Pasta pakomātu) vai pasta nodaļu, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi!

  • Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64 сm) un svaru (līdz 30 kg).
  • Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).
  • Pasūtījuma piegādi uz Latvijas Pasta pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (38 x 38 x 58 cm) un svaru (līdz 20 kg).

Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniedzēja no 1,80 € līdz 4,00 €.

Preču saņemšana mūsu veikalā

Iepriekš pasūtītās preces ir iespējams saņemt bezmaksas mūsu veikalā Rīgā, Centrāltirgus ielā 3k-1, tirdzniecības stendā Nr. 7.

Veikala darba laiks:

  • P.-Pk. no 8:00 līdz 17:00
  • S. no 8:00 līdz 17:00
  • Sv. no 8:00 līdz 16:00

Katra mēneša pirmā pirmdiena - BRĪVDIENA.

Preču saņemšana veikalā ir iespējama tikai pēc e-pasta saņemšanas ka Jūsu pasūtījums ir nokomplektēts un gatavs izsniegšanai. Pēc e-pasta saņemšanas aicinām Jūs saņemt pasūtījumu 3 kalendāro dienu . laikā. Ja šī perioda laikā pasūtījums netiks izņemts, tad pasūtījums tiek anulēts.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju.

Preču piegāde uz norādīto adresi

Piegādes iespēja uz Jūsu norādīto adresi ir atkarīga no iegādātās preces veida, apjoma un pasūtījuma summas.

Precīzākas informācijas saņemšanai lūdzam sazināties rakstot uz: tortekspluss@inbox.lv vai zvanot +37126884073.